Marvel's Spider-Man 2, PlayStation Mağazasında "Ortaya Çıkıverdi"
Ahmet Aksungur
14-12-2022
0
Marvel's Spider-Man 2, PlayStation Mağazasında "Ortaya Çıkıverdi"

Marvel's2 Spider-Man serisinin yeni oyunu Marvel's Spider-Man 2, PlayStation Store sayfasında bir anda gözüküverdi. Tabii oyunun yakında duyurulabileceğine dair beklentiler de tavan yaptı.

PlayStation özel oyunları olarak sırasıyla 2018 ve 2020’de iki oyunuyla bizlerle buluşan Marvel’s Spider-Man serisi, görünüşe göre üçüncü oyununa da çok yakında kavuşuyor. Zira Sony, ya büyük bir hatayla, ya da insanları anlık gaza getirmek için önemli bir ‘hataya’ imza attı.

PlayStation’da PS Store’u ziyaret eden bazı oyuncular, “Marvel’s Spider-Man 2” adlı bir oyunla karşılaştı. Oyuna özel oluşturulan sayfada oyunun istek listesine eklenmesine dahi izin veriliyordu.

PS Store’da gözüken gizemli yeni oyun sayfası, çok kısa süre sonra geldiği gibi yok oldu. Fakat pek çok oyuncu oyunun sayfasının görüntüsünü almayı başarmıştı. Görsele baktığımızda ne yazık ki oyun hakkında bir detay göremiyoruz. Oyunun içinden alınan görsellerin olduğu medya kısmıysa sadece ucundan gözükebiliyor.

Serinin geliştiricisi Insomniac Games’in Topluluk Yöneticisi Aaron Jason Espinoza, 10 Aralık’ta bu paylaşımı yapmıştı. Söz konusu paylaşım, yeni oyunun 2023’te çıkabileceği ihtimaliyle yorumlandı.

Marvel
Spider-Man
Yorumlar
Yorumlar
Oturum Aç

Yorum yok